Dr. Nesrin Gümüş Öztürkmen 1982 Gaziantep doğumludur. Gaziantep Mehmetçik İlkokulu’nda başladığı eğitim hayatının orta ve lise bölümlerini sırasıyla Gaziantep Anadolu Lisesi ve Gaziantep Kolej Vakfı Lisesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Lise eğitimi sırasında üstün başarı bursu ile Amerika’nın Seattle şehrinde Lisle Education Foundation tarafından yürütülen kültür değişim programına katılarak İngilizce dil becerilerini arttırdı.

2000 yılında tıp eğitimine başladığı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünden 2006 yılında mezun olduktan sonra ilk olarak Gaziantep Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlasa da cerrahi branşlara olan yoğun ilgisi nedeni ile uzmanlık eğitimine Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde Estetik ve Plastik Cerrahi alanında devam etmiştir. 2008-2013 yıllarını kapsayan bu süreçte çok sayıda kıymetli cerrahla çalışarak bilgi ve deneyimlerini arttırmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrası 2014-2015 yılları arasında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde Zorunlu Devlet Hizmetini tamamlamıştır. Bu süreç zarfında travma rekonstrüksiyonu konusunda deneyimlerini arttırmış ve birçok estetik ve plastik cerrahi ameliyatlarını başarı ile uygulamıştır.

Devlet hizmeti sonrasında Ocak 2016 tarihinden itibaren Gaziantep Özel Hatem Hastanesinde özel çalışma hayatına başlamıştır. Halen Sanko Hastanesinde Kasım 2020’den itibaren Uzman Dr. olarak, Haziran 2021 tarihinden itibaren de Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Cerrahi Uygulamalarımız

Hastalarıma, Estetik, Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik
Tedavilerini Uygulamaktayım

Kişiye özel tedaviler uyguluyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyebiliriz. Sizlerde danışmak istediğiniz tüm konularda bize ulaşabilirsiniz.
İletişime Geçin!